Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • 2022-08-08-koncert-tos

Muzyka klezmerska pod patronatem Starosty Toruńskiego

Toruńska Orkiestra Symfoniczna zaprasza na koncert zespołu Klezmafour. Kwintet grający muzykę bałkańską i klezmerską wystąpi wraz z muzykami Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej w sali koncertowej CKK Jordanki w niedzielę 14 sierpnia. Patronat nad koncertem objął Starosta Toruński Marek Olszewski.

Koncert zespołu Klezmafour odbywa się w ramach organizowanego przez Toruńską Orkiestrę Symfoniczną 26. Międzynarodowego Festiwalu Nova Muzyka i Architektura.

Klezmafour to zespół stworzony przez Andrzeja Czaplińskiego (wokal, skrzypce), Mateusza Chmiela (klarnet), Rafała Grząkę (akordeon), Gabriela Tomczuka (kontrabas, moog) i Kamila Siciaka (perkusja). Muzycy w Toruniu zaprezentują energiczną mieszankę utworów muzyki bałkańskiej i klezmerskiej.

W sali koncertowej Jordanek towarzyszyć im będzie Toruńska Orkiestra Symfoniczna pod batutą Jarosława Praszczałka.

Koncert odbywa się pod patronatem Starosty Toruńskiego Marka Olszewskiego. Powiat Toruński wspiera organizację Festiwalu Nova i Architektura.

Niedzielny koncert rozpocznie się o godz. 19:00. Bilety można zakupić poprzez stronę internetową TOS – kliknij tutaj, aby przejść do systemu rezerwacji.

fot. Toruńska Orkiestra Symfoniczna.

drukuj (Muzyka klezmerska pod patronatem Starosty Toruńskiego)

  • autor: Adrian Aleksandrowicz

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.