Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • christmas-g9d553c368_1920

Mikołajki pełne podtoruńskich legend

Mikołajki rozpoczniemy od wspólnej lektury bajek inspirowanych lokalnymi legendami. Przedszkolakom z Obrowa kilka legend przeczyta Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Toruńskiego Mirosława Kłosińska. Dzieci z innych placówek zapraszamy do wirtualnego uczestnictwa w tym wydarzeniu.

Wychowankowie oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej w Obrowie w mikołajkowy poniedziałek o godz. 9:00 usłyszą kilka bajek ze zbioru „Bajki i legendy powiatu toruńskiego – czyli powiatowe czary-mary”.

W spotkaniu miał wziąć udział Starosta Toruński Marek Olszewski. Jednak ze względu na inne obowiązki poprosił Wiceprzewodniczącą Rady Powiatu Toruńskiego Mirosławę Kłosińską, aby go zastąpiła.

Spotkanie w placówce w Obrowie będzie transmitowane na żywo na profilu Powiat Toruński na Facebooku. W ten sposób dzieci z innych przedszkoli będą mogły wirtualnie uczestniczyć w powiatowych mikołajkach.

Kliknij tutaj, aby przejść do strony powiatu na Facebooku.

fot. Pixabay

drukuj (Mikołajki pełne podtoruńskich legend)

  • autor: Adrian Aleksandrowicz

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.