Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • top-view-of-black-bow-as-a-mourning-symbol-on-dark-wall

Zginęło dwoje strażaków. Cześć ich pamięci!

Dwoje druhów Ochotniczej Straży Pożarnej zginęło na służbie w tragicznych wypadku w Czernikowie. Władze samorządowe Powiatu Toruńskiego przesyłają najszczersze kondolencje rodzinom zmarłych strażaków.

Do zdarzenie doszło 2 grudnia w godzinach porannych w Czernikowie. Strażacy odpowiedzieli na wezwanie i jechali do pożaru sadzy. Niestety wóz bojowy OSP zderzył się z ciężarówką. Wypadek był na tyle poważny, że dwoje jego uczestników zginęło na miejscu, trzy inne osoby zostały ranne.

Zmarli druhowie OSP wielokrotnie ratowali ludzkie życie. Dzisiaj wypełniając swoją misję ponieśli najwyższą ofiarę.

- Kierujemy najszczersze wyrazy współczucia do wszystkich, którzy stracili dzisiaj swoich krewnych, przyjaciół czy serdecznych znajomych. W trakcie służby zginęło dwoje bohaterów, którzy swoje życie i zdrowie narażali wielokrotnie mogąc pomóc innemu człowiekowi. Ta strata jest szczególnie bolesna dla mieszkańców Powiatu Toruńskiegozapewnia Marek Olszewski Starosta Toruński.

Najgłębsze wyrazy współczucia kierujemy do rodzin poległych druhów.

fot. Pixabay

drukuj (Zginęło dwoje strażaków. Cześć ich pamięci!)

  • autor: Adrian Aleksandrowicz

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.