Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • Gramy Przeciwko Rakowi - LOGO

Gramy Przeciwko Rakowi: finał w Łysomicach

W zmodernizowanym budynku GS w Łysomicach odbędzie się ostatnie spotkanie w ramach kampanii „Gramy Przeciwko Rakowi”, którą przez cały październik realizowano w naszym powiecie. Projekcja spektaklu w wykonaniu osób zmagających z nowotworem i szczera rozmowa o chorobie zaplanowane zostały na poniedziałek 25 października.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 17:00. Wszyscy uczestnicy obejrzą film będący zapisem spektaklu przygotowanego w ramach terapii dramą Akademii Walki z Rakiem. Zarejestrowane przedstawienie nosi tytuł „Mówię do Was” i powstało na postawie dzienników, jakie codziennie prowadziły podopieczne Akademii Walki z Rakiem.

Spektakl wyreżyserowany przez Annę Magalską, ze scenariuszem Agi Jun to bardzo emocjonalna i uniwersalna opowieść o życiu, w której każdy może odnaleźć element swojej historii.

Po projekcji podopieczne Akademii Walki z Rakiem Fundacji „Światło” i ekspert ds. zdrowego odżywiania Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu wezmą udział w dyskusji dotyczącej profilaktyki i radzenia sobie z chorobą.

drukuj (Gramy Przeciwko Rakowi: finał w Łysomicach)

  • autor: Adrian Aleksandrowicz

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.