Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • festyn w grebocinie

Grębocińskie Barwy Jesieni

Występy seniorów z Klubu Złota Jesień oraz uzdolnionej młodzieży szkolnej, konkursy z nagrodami i biesiada przy ognisku to zaledwie część atrakcji przygotowanych na sobotni piknik w Grębocinie. Wydarzenie nazwane „Barwy Jesieni” organizuje sołtys wraz z radą sołecką przy współpracy m.in. ze Starostwem Powiatowym i Lokalną Grupą Działania „Podgrodzie Toruńskie”.

Festyn odbędzie się w sobotę 23 października na terenie Szkoły Podstawowej w Grębocinie. W programie przewidziano mnóstwo atrakcji dla najmłodszych i trochę starszych mieszkańców sołectwa.

- Zapraszam wszystkich do wspólnej zabawy na pikniku sołeckim „Barwy Jesieni”, który udało się nam zorganizować dzięki wsparciu finansowemu m.in.: władz samorządowych Powiatu Toruńskiego i Lokalnej Grupy Działania „Podgrodzie Toruńskie”. Skorzystaliśmy także ze środków z funduszu sołeckiego - wyjaśnia sołtys Grębocina Beata Żurawska.

Organizatorzy zapewniają, że w programie nie zabraknie atrakcji dla ducha i dla ciała – będzie można skosztować lokalnych specjałów oraz domowych powideł, które rywalizować będą w konkursie na najlepsze przetwory. Najmłodsi i ci nieco starsi będą mogli wziąć udział w licznych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami.

Podczas pikniku chętni będą mogli zaszczepić się przeciwko COVID-19. Więcej informacji i dokładny program znaleźć można także na oficjalnym profilu sołectwa Grębocin na Facebooku – kliknij tutaj, aby przejść do strony.

drukuj (Grębocińskie Barwy Jesieni)

  • autor: Adrian Aleksandrowicz

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.