Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

 • Inauguracja roku WSB_2021_3
  [treść archiwalna]

WSB w Toruniu rozpoczęła rok akademicki

Starosta Toruński Marek Olszewski wziął udział w uroczystej inauguracji roku akademickiego 2021/2022 w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu. Wydarzeniu towarzyszyło ślubowanie studentów I roku, nagrodzenie wyróżniających się członków społeczności akademickiej oraz wykład prof. Rafała Ohme „Hybrydowy świat. Przedostatnie okrążenie ludzkości”.

Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu to jedna z największych i najlepszych uczelni niepublicznych w naszym regionie. Dla ponad 10 tys. studentów, którzy uczą się w WSB, tegoroczna inauguracja była szczególnie ważna – po roku nauki zdalnej, sale wykładowe zapełnią się ponownie, bo zajęcia będą obywały się hybrydowo.

6 października 2021 roku w auli WSB przy ul. Dekerta rektor uczelni prof. dr hab. Jacek Stankiewicz oraz zaproszeni goście złożyli całej społeczności akademickiej najlepsze życzenia. Starosta Toruński podziękował akademikom za dotychczasową współpracę m.in. przy organizowanej przez Starostwo Powiatowe kampanii „Gramy Przeciwko Rakowi”.

- To bardzo ważna kampania, dziękuję za Państwa wkład merytoryczny. Musimy pamiętać, że mimo pandemii, także nowotwory ciągle zbierają smiertelne żniwo. Rozpoczynacie Państwo rok akademicki, który niesie wiele nadziei: że będzie nieprzerwany, inny i lepszy niż poprzedni. Wykładowcom życzę satysfakcji, a studentów zapewniam, że trzymam kciuki za ich dobre oceny i radość studiowaniamówił do zgromadzonych starosta Marek Olszewski.

Po przemówieniach gości studenci, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z WSB, złożyli uroczyste ślubowanie. Wydarzenie zakończyło odznaczenia wyróżniających się członków społeczności akademickiej oraz wykład inauguracyjny, który wygłosił prof. Rafał Ohme..

fot. Michał Kardas/Starostwo Powiatowe

drukuj (WSB w Toruniu rozpoczęła rok akademicki)

  [treść archiwalna]
 • autor: Adrian Aleksandrowicz

Galeria zdjęć

 • Inauguracja roku WSB_2021_2
 • Inauguracja roku WSB_2021_1
 • Inauguracja roku WSB_2021_6
 • Inauguracja roku WSB_2021_5
 • Inauguracja roku WSB_2021_4
 • Inauguracja roku WSB_2021_3
  [treść archiwalna]

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób z niepełnosprawnościami współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.