Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

Chełmża zaprasza na Festiwal Smaków Food Trucków

Znużeni domową codziennością? Nadciąga wyjątkowa okazja, by spróbować przepysznych dań z różnych zakątków świata. Festiwal Smaków Food Trucków zawita w Chełmży.

Już 9 i 10 października przydarzy się okazja do kulinarnego świętowania. Na Rynku w centrum miasta zaparkują mobilne restauracje. Przyjadą z wielu miast, by zabrać gości wydarzenia w kulinarną podróż. Jeśli ostatnio nie udało się Wam wyruszyć w dalekie wakacje, to nic straconego. Nie opuszczając miasta możecie poznać smaki Europy, Azji czy Ameryki. 

Food trucki wykorzystują ciepłe dni aż do samego końca i kontynuują swoją podróż po Polsce. Trafią i do Chełmży, gdzie serwować będą m.in. azjatyckie makarony, hiszpańskie churrosy, indyjskie tikka masala, czy meksykańskie burrito. Zapowiada się wyjątkowo smaczne wydarzenie.

Organizatorzy wydarzenia stawiają na jakość, różnorodność i bezpieczeństwo. Wystawcy, którzy biorą udział w Festiwalu Smaków Food Trucków działają z pasją i wkładają w swoje potrawy dużo serca. Są przekonani, że wysoka jakość składników to klucz do zadowolonych klientów.

Jeśli jesteście spragnieni typowej streetfoodowej kuchni, to doskonale, bo na pewno nie zabraknie burgerów w coraz to nowszych odsłonach czy belgijskich frytek. Jeśli jednak macie ochotę także na kuchnie z różnych zakątków świata to Wasze podniebienia zadowolą specjały kuchni azjatyckiej

i meksykańskiej. To nie wszystko! Po solidnym posiłku, obowiązkowo nadchodzi czas na deser! W foodtruckowym menu znajdą się hiszpańskie churrosy oraz świeżutkie donuty z kolorowymi polewami i posypkami.

Wszyscy wystawcy zobligowani są do przestrzegania aktualnych obostrzeń dotyczących gastronomii. Potrawy będą przygotowywane z zachowaniem reżimu sanitarnego. Organizatorzy dokładają wszelkich starań, by pobyt na wydarzeniu był bezpieczny i komfortowy.

Chcecie wiedzieć więcej? Koniecznie dołączcie do strony wydarzenia, gdzie poznacie szczegóły dot. wystawców, zasad bezpieczeństwa i będziecie mogli wziąć udział w wyjątkowo smacznych konkursach!

Strona wydarzenia: facebook.com/events/555408865695580


Co? I Festiwal Smaków Food Trucków w Chełmży

Gdzie? Rynek, Centrum Miasta

Kiedy? 9 i 10 października w godzinach 12-21 (sobota) i 12-20 (niedziela)

Partnerzy:

Miasto Chełmża

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Chełmży

Browar Amber

drukuj (Chełmża zaprasza na Festiwal Smaków Food Trucków)

  • Chełmża
  • Food truck
  • Food truck
  • Food truck
  • Food truck

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.