Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • 2020-11-25 Wręczenie medalu za zasługi dla powiatu (12)

Odznaka Honorowa za Zasługi dla Powiatu Toruńskiego dla Zdzisława Zakrzewskiego

Przewodniczący Klubu Seniora „Dolina Drwęcy” a jednocześnie Zastępca Przewodniczącej Oddziału Okręgowego Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Toruniu, pan Zdzisław Zakrzewski odebrał dzisiaj z rąk Starosty Toruńskiego Marka Olszewskiego i Przewodniczącego Rady Powiatu Toruńskiego Pawła Polikowskiego Odznakę Honorową za Zasługi dla Powiatu Toruńskiego.

Pan Zakrzewski rolę Przewodniczącego Klubu „Dolina Drwęcy” pełni nieprzerwanie od momentu zarejestrowania klubu, tj. od 2008 r. Klub Seniora to 18-osobowy zespół wokalno-instrumentalny oraz 6-osobowa kapela ludowa. Członkowie Klubu aktywnie uczestniczą w licznych konkursach, przeglądach piosenki emeryckiej oraz biesiadnej, jak również w festynach, dożynkach czy piknikach organizowanych na terenie gminy, powiatu i całego województwa. Swoją działalnością wspierają również akcje charytatywne. Zarówno jako Przewodniczący Klubu Seniora jak i Zastępca Przewodniczącej Oddziału Okręgowego Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Toruniu, pan Zakrzewski bardzo angażuje się na rzecz emerytów oraz osób z niepełnosprawnością. Poprzez swoją aktywność i pasję zaraża innych do rozwoju i działania.

Biorąc pod uwagę życiowy dorobek i pracę na rzecz seniorów i osób z niepełnosprawnością Zarząd Powiatu Toruńskiego zadecydował o przyznaniu panu Zdzisławowi Zakrzewskiemu Odznaki Honorowej za Zasługi dla Powiatu Toruńskiego.

drukuj (Odznaka Honorowa za Zasługi dla Powiatu Toruńskiego dla Zdzisława Zakrzewskiego)

  • 2020-11-25 Wręczenie medalu za zasługi dla powiatu (3)
  • 2020-11-25 Wręczenie medalu za zasługi dla powiatu (4)
  • 2020-11-25 Wręczenie medalu za zasługi dla powiatu (7)
  • 2020-11-25 Wręczenie medalu za zasługi dla powiatu (8)
  • 2020-11-25 Wręczenie medalu za zasługi dla powiatu (11)
  • 2020-11-25 Wręczenie medalu za zasługi dla powiatu (12)

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.