Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

Zapraszamy do udziału w konsultacjach założeń do Strategii naszego województwa

Przygotowania do powstania strategii rozwoju naszego województwa na kolejne dziesięć lat nabierają tempa – do 02 czerwca br. trwają konsultacje założeń do Strategii.

Dokument opisujący „Założenia" przedstawia ideę rozwoju województwa oraz instrumenty jej realizacji, ale na stosunkowo ogólnym poziomie, który jednak pozwala w pełni zapoznać się z przyjętą wizją rozwoju województwa. Konsultacje tego dokumentu to kolejny krok do przygotowania strategii rozwoju naszego regionu na lata 2021-2030.

Do prac nas Strategią powrócił także pozarządowy zespół ds. strategii, który powstał dzięki staraniom wojewódzkiej Rady Działalności Pożytku Publicznego Województwa i którego uczestnikami są reprezentantki i reprezentanci organizacji z regionu. Ponieważ czas na konsultacje jest bardzo krótki (trwają do 02 czerwca br.) zespół proponuje osobom aktywnym w organizacjach pozarządowych skorzystanie z gotowego formularza do konsultacji dokumentu na stronie www.stacja-konsultacja.pl, gdzie należy wpisywać komentarze (uwagi, propozycje) do dokumentu wraz z ich uzasadnieniem. Zebrane uwagi i propozycje zostaną zweryfikowane przez zespół podczas spotkania w dn. 01 czerwca br. i następnie złożone w konsultacjach jako głos środowiska pozarządowego.

Zachęcamy do włączenia się w prace zespołu - proces tworzenia Strategii dopiero się rozpędza!

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.