Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

Jubileuszowa wystawa gołębi rasowych w Chełmży

Chełmżyński Klub Hodowców Gołębi Rasowych pragnie zaprosić wszystkich na zwiedzanie XX Jubileuszowej Wystawy Gołębi Rasowych i Drobnego Inwentarza, która odbędzie się 8-9 lutego 2020 roku w Chełmży przy ulicy Hallera 17 A. Będzie można obejrzeć tam gołębie ozdobne, kury rasowe, kaczki i inny drób, a także króliki. Łącznie będzie to blisko 2000 sztuk zwierząt. Zeszłego roku nasza wystawa była jedną z największych i najróżnorodniejszych względem wystawianych ras i odmian w sezonie 2018/2019 w Polsce. Na tejże wystawie zaprezentowano 1525 sztuk zwierząt. Większość stanowiły gołębie. Wystawiono ich 1357 sztuk w 78 rasach. Kolejną grupę zwierząt zaprezentowanych podczas tej wystawy był drób (kury, kaczki, gęsi, perlice) w ilości 124 sztuk. Można było także oglądać 42 sztuki królików. Nasze wydarzenie to czas spotkań, rozmów, wymiany poglądów, doświadczeń, promowania hodowli jako sposobu na aktywne spędzanie wolnego czasu. Hodowla zwierząt to piękne hobby uczące odpowiedzialności, systematyczności, obcowania z przyrodą. Dlatego też, chełmżyński klub próbuje zainteresować dzieci i młodzież odwiedzające wystawę tworząc kąciki dla dzieci, zagrody, w których można głaskać zwierzątka. Nasza wystawa rok rocznie cieszy się bardzo dużą popularnością wśród zwiedzających z całej Polski. Liczmy, iż w tym roku będzie podobnie.
Opracował Ernest Góralski

drukuj (Jubileuszowa wystawa gołębi rasowych w Chełmży)

  • Jubileuszowa wystawa ChKHGR w Chełmży (1)
  • Jubileuszowa wystawa ChKHGR w Chełmży (2)
  • Jubileuszowa wystawa ChKHGR w Chełmży (3)
  • Jubileuszowa wystawa ChKHGR w Chełmży (4)
  • Jubileuszowa wystawa ChKHGR w Chełmży (5)
  • Jubileuszowa wystawa ChKHGR w Chełmży (6)
  • Jubileuszowa wystawa ChKHGR w Chełmży (7)
  • Jubileuszowa wystawa ChKHGR w Chełmży (8)

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.