Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • zdjęcie lasu

Zaproszenie na posiedzenie Narady Techniczno-Gospodarczej (NTG)

Zaproszenie na posiedzenie Narady Techniczno-Gospodarczej (NTG)

Starosta Toruński informuje o przystąpieniu do sporządzenia Uproszczonego Planu Urządzenia Lasu oraz inwentaryzacji stanu lasów, na lata  2019-2028, dla lasów będących własnością osób fizycznych, wspólnot gruntowych, położonych na terenie Gminy Lubicz oraz Uproszczonego Planu Urządzenia Lasu oraz inwentaryzacji stanu lasów, na lata  2020-2029, dla lasów będących własnością osób fizycznych, wspólnot gruntowych, położonych na terenie Gminy Obrowo.

W związku z powyższym, w porozumieniu z wykonawcą tematu tj. Agencją "Cezar" - Piotrkowicz Sp.j z siedzibą w Mińsku Mazowieckim, uprzejmie zapraszamy na posiedzenie Narady Techniczno-Gospodarczej, które odbędzie się 26.11.2019 r. godz. 9.30, w siedzibie Starostwa Powiatowego w Toruniu, sala 123 dla Gminy Lubicz i następnie o godzinie 13.00 dla Gminy Obrowo.

Celem Narady jest omówienie wykonania projektów uproszczonych planów urządzenia lasów dla obrębów w/w gminy .

Harmonogram obu narad:

  1. Podstawy prawne sporządzenie projektów
  2. Zakres opracowania projektów
  3. Ustalenie sposobu ujmowania pow. leśnych do uproszczonego planu urządzenia lasu
  4. Omówienie aspektów związanych z ochroną przyrody w projektach uproszczonych planów urządzenia lasu oraz strategiczną oceną oddziaływania na środowisko.
  5. Ustalenie typów gospodarczych lasów dla siedlisk leśnych
  6. Ustalenia dodatkowe wynikające z bieżących uzgodnień na naradzie.

    Posiedzenia mają charakter otwarty. W obradach może wziąć udział każdy zainteresowany gospodarką leśną i ochroną przyrody.

drukuj (Zaproszenie na posiedzenie Narady Techniczno-Gospodarczej (NTG))

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.