Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • Targi pracy

X Toruńskie Dni Kariery i II Targi Pracy

21 października 2019 r. w Auli Centrum Kształcenia Ustawicznego w Toruniu odbyła się inauguracja X Toruńskich Dni Kariery. Wzięli w niej udział m.in. uczniowie szkół z Torunia, Chełmży, Gronowa i Kowalewa Pomorskiego, lokalni pracodawcy oraz przedstawiciele służb zatrudnienia. Na uroczystości obecny był Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy dla Powiatu Toruńskiego w Toruniu Dariusz Zagrabski wraz z pracownikami Centrum Aktywizacji Zawodowej.

Tutejszy Urząd Pracy zorganizował stanowisko promocyjne, przy którym osoby zainteresowane mogły uzyskać informację na temat jego funkcjonowania, zapoznać się z aktualnymi ofertami pracy lokalnego rynku pracy. Osoby uczestniczące w spotkaniu mogły zapoznać się z realizowanymi usługami rynku pracy w postaci pośrednictwa pracy oraz poradnictwa zawodowego. Osoby przybyłe na Toruńskie Dni Kariery mogły otrzymać ulotki z zakresu możliwości uzyskania pomocy z urzędu pracy oraz pobrać materiały promocyjne. Dodatkowo pracownicy CAZ poprowadzili zajęcia warsztatowe dla chętnych pt. „Oczekiwania pracodawców” – o kompetencjach, zawodach przyszłości oraz funkcjonowaniu rynku pracy.

23 października 2019 r. w siedzibie Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu miały miejsce II Targi Pracy. W wydarzeniu uczestniczyli pracownicy Centrum Aktywizacji Zawodowej. W tym dniu w specjalnej strefie przedsiębiorczości doszło do spotkania i wymiany doświadczeń z przedstawicielami m.in. innych urzędów pracy, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Państwowej Inspekcji Pracy, Urzędu Skarbowego, instytucji wspomagających rozwój biznesu.

drukuj (X Toruńskie Dni Kariery i II Targi Pracy)

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.