Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

Weekend z PTTK

Wycieczka piesza z cyklu „Wędrówek rodzinnych z PTTK”
W sobotę 12 października br. Oddział Miejski Polskiego Towarzystwa Turystyczno-krajoznawczego im. Mariana Sydowa zaprasza mieszkańców miasta i okolic, do udziału w kolejnej wycieczce krajoznawczo-pieszej w ramach popularnego cyklu „Wędrówek rodzinnych z PTTK”. Spotkanie uczestników ustalono o godz. 7.30 na dworcu PKS przy ul. Dąbrowskiego, z którego nastąpi wyjazd autobusem PKS o godz. 7.50 do Chorągiewki, kierunek na Inowrocław. Trasa wycieczki będzie wiodła przez lasy Puszczy Bydgoskiej, z zakończeniem na Glinkach. Trasa będzie miała ca 9 km długości. Uczestnicy powinni wziąć ze sobą nożyki i kosze, ponieważ będzie to trasa połączona z grzybobraniem. Wyprawę poprowadzi przodownik turystyki pieszej Rajmund Czechowski.

VII Rajd Rowerowy "Ziemniak z Przygodą"
W niedzielę 13 października br. Oddział Miejski Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego im. Mariana Sydowa wraz z Klubem Turystyki Kolarskiej "Przygoda" w Toruniu oraz Urzędem Gminy Zławieś Wielka zapraszają do udziału w VII Rajdzie Rowerowym "Ziemniak z Przygodą". Spotkanie cyklistów nastąpi o godz.10.00 na parkingu przy Szosie Bydgoskiej ( parking przy Castoramie). Trasa rajdu będzie wiodła z Torunia, przez Przysiek, Rozgarty, Zarośla Cienkie do Złejwsi Małej, w której na terenie amfiteatru odbędą się konkursy rekreacyjne i będzie można spożyć gorący posiłek turystyczny. Komandorem Rajdu będzie przodownik turystyki kolarskiej PTTK Krzysztof Siastacz. Po podsumowaniu konkursów i wręczeniu nagród w poszczególnych konkurencjach, nastąpi powrót do Torunia. Cała wyprawa rowerowa będzie miała około 45 km długości. (Regulamin rajdu tutaj)

Opracował Henryk Miłoszewski

drukuj (Weekend z PTTK)

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.