Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • Listy gratulacyjne dla stypendystów Powiatowego Funduszu...

Zapraszamy po odbiór listu gratulacyjnego!

Tegorocznych stypendystów Powiatowego Funduszu Stypendialnego - uczniów szkół ponadpodstawowych, którzy nie mogli przyjechać na piątkową uroczystość do Chełmży - zapraszamy po odbiór listów gratulacyjnych od Starosty Toruńskiego Marka Olszewskiego i Przewodniczącego Rady Powiatu Toruńskiego Pawła Polikowskiego.

Po odbiór listu zapraszamy do nas, do Starostwa Powiatowego w Toruniu, przy ul. Towarowej 4-6, na 2 piętro, do pokoju nr 206, od 23 września do 4 października 2019 r., w godzinach urzędowania Starostwa Powiatowego w Toruniu (pon., śr., czw. 7:30-15:30, wt. 7:30-16:30, pt. 7:30-14:30).

Jeszcze raz w imieniu władz powiatu toruńskiego gratulujemy znalezienia się w tak wyjątkowym gronie i życzymy dalszych sukcesów. Zapraszamy serdecznie!

drukuj (Zapraszamy po odbiór listu gratulacyjnego!)

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.