Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

XLVIII Zlot Pieczonego Ziemniaka

W najbliższą sobotę 21 września br. Oddział Miejski PTTK im. Mariana Sydowa w Toruniu zaprasza mieszkańców miasta i okolic, szczególnie tych najmłodszych, do udziału w XLVIII Zlocie Pieczonego Ziemniaka. Współorganizatorami imprezy są: Urząd Miasta Torunia, Starostwo Powiatowe w Toruniu oraz Urząd Gminy Lubicz. Uczestnicy imprezy będą mieli do wyboru pokonanie jednej z 3 tras (2 piesze i 1 rowerowa), prowadzących do bazy imprezy, która będzie nad jeziorem Józefowo. W programie imprezy przewidziane są konkursy na najładniejszą rzeźbę wykonaną w ziemniaku, na program artystyczny związany z tematyką imprezy oraz na projekt kolejnego znaczka turystycznego. Poza tym uczestnicy otrzymają pamiątkowy znaczek, odcisk okolicznościowej pieczęci, grochówkę turystyczną, potwierdzenie punktów na Odznakę Turystyki Pieszej i Kolarską Odznakę Turystyczną a zwycięzcy w poszczególnych konkursach nagrody. Komandorem Zlotu będzie przodownik turystyki pieszej Marek Ruciński. Zapisy do udziału w imprezie są przyjmowane do wyczerpania miejsc w siedzibie Oddziału przy ul. Piekary 41.

Regulamin imprezy tutaj.

Opracował Henryk Miłoszewski

drukuj (XLVIII Zlot Pieczonego Ziemniaka)

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.