Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • logo pttk duże

Wycieczki z PTTK w Toruniu polecają się na weekend :)

Miłośnikom pieszych wędrówek proponujemy udział w wycieczce z cyklu „Poznajemy Pałace i Dwory Ziemi Chełmińskiej”. Fanów rowerowych wypraw natomiast zachęcamy do udziału w Niedzielnej Wycieczce Rowerowej z Klubem Turystyki Kolarskiej "Przygoda" w Toruniu.

Wycieczka z cyklu „Poznajemy Pałace i Dwory Ziemi Chełmińskiej”

W sobotę 27 kwietnia br Komisja Turystyki Pieszej Oddziału Miejskiego PTTK zaprasza do udziału w wycieczce z cyklu „Poznajemy Pałace i Dwory Ziemi Chełmińskiej”. Zbiórka chętnych wyznaczona jest o godz. 8.15 na dworcu autobusowym przy ul. Dąbrowskiego, skąd o 8.30 nastąpi przejazd autobusem do Pigży. Trasa wycieczki będzie wiodła z Pigży, przez Kowrózek–Brąchnowo–Brąchnówko–Browinę do Grzywny. Wycieczkę o długości około 12 km poprowadzą przodownicy turystyki pieszej Roman Kowalski i Marek Ruciński.

„Niedzielna Wycieczka Rowerowa z "Przygodą”

W niedzielę 28 kwietnia 2019 r. Oddział Miejski PTTK i Klub Turystyki Kolarskiej "Przygoda" w Toruniu zapraszają na kolejną „Niedzielną Wycieczkę Rowerową”. Celem wycieczki jest zwiedzenie obiektów na Regionalne Odznaki Krajoznawcze PTTK "Szlakiem zamków, pałaców i dworów ziemi chełmińskiej", oraz "Szlakiem kościołów gotyckich ziemi chełmińskiej". Trasa: Toruń, Łysomice, Ostaszewo, Sławkowo, Mirakowo, Kiełbasin, Zalesie, Pluskowęsy, Chełmża, Grzywna, Browina, Kowróz, Lulkowo, Toruń. Długość trasy wyniesie ok. 55 km. Wycieczkę poprowadzą przodownicy turystyki kolarskiej PTTK: Bogumił Michalak oraz Waldemar Wieczorkowski. Zbiórka uczestników o godz. 10:00 na parkingu Centrum Handlowego Kometa przy ul. Grudziądzkiej 163.
opracował. Henryk Miłoszewski

drukuj (Wycieczki z PTTK w Toruniu polecają się na weekend :))

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.