Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • logo pttk duże

Impreza na orientację, czyli XXVIII „Zima z Kompasem”

9 lutego 2019 r. Oddział Miejski Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego im. Mariana Sydowa wraz z Klubem Imprez na Orientację „Skarmat” w Toruniu zapraszają do udziału w imprezie na orientację pn. "XXVIII Zima z Kompasem”. Współorganizatorami wydarzenia są: Szkoła Podstawowa nr 3 w Chełmży, Urząd Miasta Chełmża oraz Urząd Gminy Chełmży. Uczestnicy zgłaszając swój udział, wybierają jedną z 5 tras przygotowanych przez Organizatorów, biorąc pod uwagę swoje możliwości i zaawansowanie. Uroczyste otwarcie imprezy nastąpi o godz. 9.00 w Szkole Podstawowej nr 3 w Chełmży, przy ul. ks. Piotra Skargi. W dalszej części imprezy, uczestnicy zgodnie z deklaracją zostaną wywiezieni w teren, w miejsce przeprowadzenia danej trasy. Oczywiście liczyć się będą prawidłowe potwierdzenia punktów kontrolnych na trasach. Po południu od godz. 13.30 do 14.30 odbędą się podsumowania poszczególnych kategorii, poza tym będzie można zjeść smaczną grochówką oraz uzyskać okolicznościowy odcisk pieczęci. Ekipy turystyczne, które zajmą 1-3 miejsca w poszczególnych kategoriach mogą liczyć na upominki. Komandorem imprezy będzie Iwona Wierzbicka, a sędzią głównym Paweł Kowallek. Regulamin do pobrania na http://www.pttk.torun.pl/aktual.htm.

drukuj (Impreza na orientację, czyli XXVIII „Zima z Kompasem”)

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.