Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • KRUS

KRUS partnerem kampanii UOKiK „Seniorze, nie daj się oszukać!”

26 listopada 2018 r. w siedzibie Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) Aleksandra Hadzik – Prezes KRUS podpisała porozumienie, na podstawie którego KRUS włączył się w kampanię społeczną pod hasłem „Seniorze, nie daj się oszukać!”
Opierając się na wyżej wymienionym porozumieniu sygnatariusze: UOKiK, Zakład Ubezpieczeń Społecznych, Komenda Główna Policji oraz Kasa podejmą wspólne działania mające na celu popularyzację wiedzy konsumenckiej wśród seniorów i ostrzeganie ich przed nieuczciwymi praktykami niektórych przedsiębiorców.
 – Kampania „Seniorze, nie daj się oszukać!” to bardzo ważna inicjatywa, która ma szczególne znaczenie w okresie przedświątecznym, czyli wtedy, gdy możemy spodziewać się nasilenia nieuczciwych praktyk rynkowych wobec konsumentów. Mam nadzieję, że włączenie się Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego do Kampanii – jako jej Partnera – przyczyni się do ograniczenia tych niepożądanych zdarzeń, na które narażeni są również rolnicy. Poprzez sieć oddziałów i placówek terenowych KRUS będziemy docierać z przesłaniem Kampanii do naszych ubezpieczonych i świadczeniobiorców, w tym również do seniorów – powiedziała Aleksandra Hadzik – Prezes KRUS podczas uroczystej inauguracji kampanii. 
Więcej informacji na stronie: https://www.uokik.gov.pl/aktualnosci.php?news_id=14978
Informacja przekazana za pośrednictwem OR KRUS w Bydgoszczy

drukuj (KRUS partnerem kampanii UOKiK „Seniorze, nie daj się oszukać!”)

  • Plakat 2
  • Plakat

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.