Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • KTK Przygoda

VI Rajd Rowerowy „Ziemniak z Przygodą"

W najbliższą niedzielę 14 października br. Oddział Miejski Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego im. Mariana Sydowa wraz z Klubem Turystyki Kolarskiej PTTK „Przygoda” zapraszają mieszkańców miasta i okolic do udziału w VI Rajdzie Rowerowym „Ziemniak z Przygodą". Spotkanie uczestników o godz. 10.00 na parkingu przy Castoramie. Trasa rowerowa będzie wiodła z Torunia, poprzez Przysiek, Rozgarty, do Złejwsi Małej (amfiteatr) i z powrotem. Impreza jest wspólnie organizowana z Urzędem Gminy Zławieś Wielka. W trakcie niej przewidziane są konkurencje rekreacyjne z nagrodami oraz ognisko z pieczeniem ziemniaków i kiełbasek. Cała trasa będzie miała około 40 km długości. Rajdem pokieruje przodownik turystyki kolarskiej Waldemar Wieczorkowski. Udział w imprezie należy zgłosić do Biura Programowego Oddziału Miejskiego PTTK w Toruniu, przy ul. Piekary 41, telefon 56/622-29-21.

drukuj (VI Rajd Rowerowy „Ziemniak z Przygodą")

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.