Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

Rusza konkurs „Liderzy Innowacji Pomorza i Kujaw”

Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego zaprasza do wzięcia udziału w X edycji konkursu Liderzy Innowacji Pomorza i Kujaw, którego celem jest wyłonienie oraz promowanie innowacyjnych rozwiązań naukowców i przedsiębiorców sektora MŚP w województwie kujawsko-pomorskim.
Ocenie podlegają innowacje nie starsze niż 2 pełne lata kalendarzowe poprzedzające dzień zgłoszenia do konkursu w jednej z kategorii:
- mikroprzedsiębiorstwo;
- małe przedsiębiorstwo;
- średnie przedsiębiorstwo;
- przedsiębiorstwo akademickie;
- jednostka naukowa/zespół badawczy;
Zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie za pośrednictwem formularza elektronicznego do dnia 12 października 2018 r.
Uczestnictwo w konkursie jest bezpłatne. Laureaci konkursu otrzymają tytuł „Lidera Innowacji Pomorza i Kujaw” oraz inne nagrody ufundowane przez organizatorów konkursu. Spośród uczestników konkursu projektom szczególnie wyróżniającym się w skali regionu, może zostać przyznany również certyfikat “Innowacyjnej Marki Regionu InnoMaRe. Made In Kujawsko-Pomorskie”.
Najbardziej innowacyjne podmioty, docenione w drodze konkursu, wzorem lat ubiegłych, znajdą się również w publikacji: INNOWACJE W KUJAWSKO-POMORSKIEM.
Ogłoszenie wyników konkursu oraz wręczenie nagród odbędzie się 9 listopada 2018 roku, podczas Uroczystej Gali w ramach Regionalnego Forum Innowacji w Toruńskim Parku Technologicznym.
Szczegóły na https://liderzy.tarr.org.pl/. Kontakt: tel. 56 / 699 54 81; e-mail: liderzy@tarr.org.pl

drukuj (Rusza konkurs „Liderzy Innowacji Pomorza i Kujaw”)

  • LIPIK

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.