Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • Pierwsza Czernikowska 10-tka plakat
[obiekt mapy] Szkoła Podstawowa w Osówce

Pierwsza Czernikowska 10-tka

Już w najbliższą sobotę, 15 września 2018 roku w Czernikowie odbędzie się Pierwsza Czernikowska 10-tka. Impreza będzie miała charakter sportowo-edukacyjny. Głównym elementem całego zadnia i jednocześnie w założeniu początkiem imprezy cyklicznej, będzie organizacja biegu na 10 i 5 kilometrów (wokół jeziora Zacisze).
W dniu kiedy odbędzie się bieg zaplanowano także liczne zawody sportowe dla dzieci i młodzieży. Będzie to m.in. bieg dla najmłodszych do 4 lat na dystansie 100 metrów, krótkie biegi dystansowe dla dzieci z podziałem na chłopców i dziewczynek oraz bieg rodzinny.
Organizatorzy przewidzieli liczne nagrody i atrakcje. Dla każdego uczestnika, który ukończy zawody przewidziany jest medal okolicznościowy.
Zadanie współfinansowane jest z Budżetu Obywatelskiego Powiatu Toruńskiego oraz ze środków Województwa Kujawsko-Pomorskiego.
Więcej informacji na http://wspolniedlamieszkancow.pl/?p=829.

drukuj (Pierwsza Czernikowska 10-tka)

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.
baner toplayer
Dzień 21 czerwca dniem wolnym od pracy dla Starostwa Powiatowego w Toruniu