Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  [treść archiwalna]

Zespół Szkół, CKU w Gronowie wyróżniony w prestiżowym konkursie!

14 grudnia 2017 roku, w hotelu Filmar, w Toruniu, podczas konferencji „Krajowy Funduszu Szkoleniowy w województwie kujawsko-pomorskim” z udziałem Krystyny Żejmo-Wysockiej, dyrektora Departamentu Spraw Społecznych, Wdrażania Europejskiego Funduszu Społecznego i Zdrowia Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu, Marka Gralika, Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty, Artura Janasa, Dyrektora Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Toruniu, Moniki Zdrenka Przewodniczącej Wojewódzkiej Rady Rynku Pracy oraz samorządowców, dyrektorów powiatowych urzędów pracy oraz nauczycieli szkół kształcących zawodowo z regionu, ogłoszono wyniki II edycji konkursu wojewódzkiego „Potrzeby rynku pracy naszą misją”. Konkurs był organizowany przy współpracy Wojewódzkiego Urzędu Pracy, Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy oraz Wojewódzkiej Rady Rynku Pracy. Podstawowym celem było wyłonienie szkół najlepiej realizujących zadania związane z przygotowaniem uczniów do funkcjonowania w realiach współczesnego, niezwykle trudnego, rynku pracy. W ramach realizacji konkursu niezależna Komisja Konkursowa składająca się z przedstawicieli organizatorów dokonała oceny złożonych wniosków pod kątem formalnym i merytorycznym w oparciu o poniższe kryteria:

 • Efektywność kształcenia,
 • Zdawalność egzaminów,
 • Zakres zajęć praktycznych realizowanych u pracodawców w rzeczywistych warunkach pracy,
 • Zakres dodatkowych zajęć kształcenia zawodowego,
 • Nabór do szkół we współpracy z Wojewódzką Radą Rynku Pracy i wyników monitoringu zawodów,
 • Realizacja projektów współfinansowanych ze środków EFS w obszarze podnoszenia atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego.

Zespół Szkół, CKU w Gronowie po ubiegłorocznym trumfie, po raz drugi, został wyróżniony w dwóch kategoriach: Branżowa Szkoła I stopnia oraz Technikum. Jest to ogromny sukces, bowiem w konkursie uczestniczyły wiodące w regionie szkoły prowadzące kształcenie zawodowe. A wśród nich laureaci Konkursu: Branżowa Szkoła I stopnia oraz Technikum w Zespole Szkół Budowlanych im. Jurija Gagarina w Bydgoszczy, Branżowa Szkoła I stopnia nr 7 w Zespole Szkół Samochodowych w Toruniu, Technikum w Zespole Szkół Chemicznych w Bydgoszczy oraz Technikum w Zespole Szkół Mechanicznych nr 1 im. Franciszka Siemiradzkiego w Bydgoszczy.

  [treść archiwalna]
  [treść archiwalna]

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.