Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • KRUS
      [treść archiwalna]
    [treść archiwalna]

Listy Prezesa KRUS oraz Dyrektora OR KRUS

Oddział Regionalny Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego przekazał do publikacji listy od Prezesa KRUS oraz Dyrektora OR KRUS.

Prezes KRUS informuje, iż w związku z poniesionymi stratami w wyniku wystąpienia wichur i nawałnic rolnicy mogą ubiegać się, w ramach obowiązujących przepisów ustawy o ubezpieczeniu społecznym rolników z uwzględnieniem przepisów o pomocy de minimis w sektorze rolnym, o udzielenie pomocy w opłaceniu składek w formie: odroczenia terminu płatności i rozłożenia ich na dogodne raty, a także w formie umorzenia ich w całości lub w części.

Prezes KRUS przekazuje także życzenia dla rolników z okazji Święta Plonów.

Informacja Dyrektora OR KRUS w związku z występowaniem prób wyłudzenia od rolników środków pieniężnych pod pozorem ściągnięcia zaległości w spłacie należności z tytułu ubezpieczenia społecznego.

 

    [treść archiwalna]

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.