Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

    [treść archiwalna]

Oddział ZUS w Toruniu zaprasza na dyżury pracowników, porady ekspertów, szkolenia oraz drzwi otwarte

W czerwcu Oddział ZUS w Toruniu przygotował dla wszystkich zainteresowanych osób następujące spotkania:

  • 6 czerwca w godz. 10:00-12:00 dyżur pracownika O/ZUS w Toruniu, który odbędzie się w Urzędzie Miasta Torunia, Wydział Ewidencji i Rejestracji, Wały Gen. Sikorskiego 25, pok. 1. (parter). Dyżur skierowany jest przede wszystkim do osób rozpoczynających działalność gospodarczą oraz zainteresowanych PUE.
  • 8 czerwca w godz. 16:00-18:00 dyżur pracownika ZUS w siedzibie Szkoły Podstawowej w Złotorii, sala nr 9. Osoby zgłaszające się na dyżur będą mogły uzyskać informacje na temat przyznawania emerytur, rent z tytułu niezdolności, rent socjalnych oraz rent rodzinnych, ustalania ich wysokości, pozyskiwania niezbędnej dokumentacji niezbędnej do przyznania wskazanych świadczeń.
  • 21 czerwca w godz. 09:00-11:00 dyżur telefoniczny ekspertów ZUS w zakresie: przyznawania świadczeń emerytalno-rentowych, podlegania ubezpieczeniom społecznym, zasiłkach i świadczeniu rehabilitacyjnym. Dyżur odbędzie się pod nr. tel. 56 610 93 20.
  • 22 czerwca w godz. 10:00-12:00 dyżur pracownika ZUS w siedzibie I Urzędu Skarbowego. Dyżur skierowany jest przede wszystkim do osób rozpoczynających działalność gospodarczą oraz zainteresowanych Platformą Usług Elektronicznych. Dyżur odbędzie się w siedzibie I Urzędu Skarbowego, Szosa Chełmińska 34/36.
  • 23 czerwca od godz. 10:00 szkolenie – Zasiłek opiekuńczy – ustalanie prawa oraz okresu jego wypłaty, w tym dokumentowanie prawa do zasiłku opiekuńczego, wypełnianie druku Z-15. Szkolenie odbędzie się w siedzibie toruńskiego Oddziału ZUS, ul Mickiewicza 33/39, sala 411.
  • 26 czerwca szkolenie – Interaktywny Płatnik Plus – nowoczesna usługa wymiany informacji między płatnikiem składek a ZUS. Szkolenie odbędzie się o godz. 10:00, w siedzibie toruńskiego Oddziału ZUS, ul Mickiewicza 33/39, sala 411. Na szkolenie obowiązują zapisy w sekretariacie Oddziału tel. 56 610 93 12.

Bożena Maria Wankiewicz

O/ZUS w Toruniu

    [treść archiwalna]

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.