Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • XVII Powiatowy Przegląd Twórczości Osób Niepełnosprawnych...
    [treść archiwalna]

XVII Powiatowy Przegląd Twórczości Osób Niepełnosprawnych Browina 2017

7 czerwca 2017 r. po raz kolejny amfiteatr Domu Pomocy Społecznej w Browinie wypełni tłum artystów i widzów. Doroczny Powiatowy Przegląd Twórczości Osób Niepełnosprawnych (PPTON) jest bowiem niepowtarzalną okazją, by się spotkać i wspólnie spędzić czas.

Na PPTON przyjeżdżają mieszkańcy Domów Pomocy Społecznej, uczestnicy Środowiskowych Domów Samopomocy, seniorzy i zespoły z terenu powiatu toruńskiego i nie tylko! Przez wiele tygodni przed występem osoby biorące udział w Przeglądzie przygotowują piosenki, przedstawienia teatralne, skecze kabaretowe, a także ćwiczą recytację wierszy i układy taneczne. Zarówno występy artystyczne, jak i wystawy prac rękodzielniczych, a także odbywające się w między czasie zabawy sportowe oceniać będzie jury. Dla uczestników spotkania ważne są nie tylko nagrody, ale przede wszystkim uznanie w oczach widzów i kibiców.

Organizowana przez DPS w Browinie już po raz siedemnasty impreza ma na celu rozwijanie zainteresowań i promowanie twórczości osób niepełnosprawnych. Plenerowe spotkanie w miłej atmosferze sprzyja nawiązywaniu kontaktów towarzyskich oraz przyjaźni między mieszkańcami różnych placówek i członkami goszczących na Przeglądzie zespołów.

 

Zgłoszenia można przesyłać faxem pod nr 56 619-46-60 do 31 maja 2017 r.

 

    [treść archiwalna]

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.