Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

 • 30-lecie Klubu HDK
  [treść archiwalna]

30-lecie Klubu HDK PCK w Ostaszewie

Z Okazji 30-lecia Klubu Honorowych Dawców Krwi PCK z Ostaszewa 3 grudnia 2016 roku w Zespole Szkół nr 1 w Łysomicach spotkali się jego członkowie wraz z zaproszonymi gośćmi.
Po wprowadzeniu sztandarów Klubów, HDK PCK przy UG Zławieś Wielka i HDK PCK z Ostaszewa na sali zabrzmiał Hymn Czerwonokrzyski. Po przywitaniu licznych gości związanych z ruchem czerwonokrzyskim, samorządowców i krwiodawców, nastąpiła część artystyczna. Wystąpiły dzieci ze Szkoły Podstawowej z Łysomic, a do występu przygotowała je Pani Agnieszka Dukowska. Po części artystycznej Prezes Klubu przedstawił „Historię Klubu”. Następnie Zbigniew Klawczyński z Panią Alicją Jabłońską wręczyli odznaki Zasłużony Honorowy Dawca Krwi I i II stopnia Tadeuszowi Błaszkiewiczowi, ZHDK I stopnia Krzysztofowi Jaroszewskiemu i Sebastianowi Katlewskiemu – ZHDK III stopnia. Hanna Tucholska i Anna Cieplak – główne koordynatorki akcji „Czerwony Szlak Życia” przekazały na ręce Wójta Piotra Kowala wyróżnienie oraz statuetkę dla Gminy Łysomice, za udział w II edycji Turnieju Gmin „Czerwony Szlak Życia” w rywalizacji o największą ilość oddanej krwi w przeliczeniu na jednego mieszkańca. Organizatorem tej akcji było Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Bydgoszczy. Następnie Prezes Klubu wręczył statuetki okolicznościowe wszystkim zaproszonym gościom. Po czym upominki otrzymali wszyscy obecni członkowie Klubu HDK PCK w Ostaszewie. Pod koniec uroczystego spotkania głos zabrali zaproszeni goście wręczając podziękowania dla krwiodawców Klubu w Ostaszewie. Na zakończenie uroczystego spotkania wszystkich uczestników zaproszono na pyszny obiad oraz okolicznościowy tort. Całość przebiegła w miłej i przyjaznej atmosferze.

Prezes Klubu Honorowych Dawców Krwi PCK w Ostaszewie

Czesław Karasiewicz

  [treść archiwalna]
 • 30-lecie Klubu HDK w Ostaszewie (6)
 • 30-lecie Klubu HDK w Ostaszewie (1)
 • 30-lecie Klubu HDK w Ostaszewie (2)
 • 30-lecie Klubu HDK w Ostaszewie (3)
 • 30-lecie Klubu HDK w Ostaszewie (4)
 • 30-lecie Klubu HDK w Ostaszewie (5)
  [treść archiwalna]

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.