Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

 • DSCF0651
  [treść archiwalna]

Mieszkańcy DPS w Browinie na wycieczce we Władysławowie

Mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Browinie, korzystając ze słonecznej pogody na kilka dni przenieśli się do Władysławowa. Po przyjeździe do ośrodka i krótkim odpoczynku, nie tracąc więcej czasu, wszyscy z chęcią wybrali się na spacer brzegiem plaży. Po obiadokolacji odbył się rejs statkiem wikingów. Zarówno dla mieszkańców Domu jak i opiekunów, była to wyjątkowa atrakcja. Dodatkową przyjemność sprawiła załoga statku witając pasażerów lampką szampana. Zachód słońca oglądany z pokładu był tego wieczoru wyjątkowy. Drugiego dnia wycieczki mieszkańcy pojechali na Hel, gdzie obejrzeli pokaz w fokarium, a następnie meleksami udali się na wycieczkę po Helu. Obejrzeli m.in. latarnię morską, bunkry oraz cypel. Był również czas na kawę i gofry, a także na kupienie pamiątek. Podekscytowani ilością atrakcji, z chęcią wieczorem zasiedli przy ognisku. Ostatniego dnia ponownie poszli na plażę, maksymalnie wykorzystując piękną pogodę. W drodze powrotnej podróżnicy wstąpili jeszcze na obiad do KFC. Piękna słoneczna pogoda, moc atrakcji i oderwanie od codzienności sprawiło, że mieszkańcy bez chwili zastanowienia uznali wycieczkę za bardzo udaną.

  [treść archiwalna]

Galeria zdjęć

 • DSCF0651
 • DSCF0668
 • DSCF0673
 • DSCF0684
 • DSCF0690
  [treść archiwalna]

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.