Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • Koncert
    Koncert
    [treść archiwalna]

Najpopularniejsze hity w nowej odsłonie

Najpopularniejsze hity w nowej odsłonie

Serdecznie zapraszamy na koncert pt. "WHAT A WONDERFUL WORLD czyli najpopularniejsze hity w nowej odsłonie". Impreza odbędzie się w piątek, 22 lipca 2016 r., o godzinie 20.00 w Restauracji Da Vinci w Czernikowie.

Podczas koncertu zaprezentowane zostaną znane nastrojowe piosenki w aranżacjach legendy amerykańskiej muzyki - Evy Cassidy. Publiczność będzie mogła wysłuchać najwspanialszych hitów, takich jak: "Imagine" (org, John Lennon), "Fields of gold" (org. Sting), "What A Wonderful World" (org. Louis Armstrong), "Cheek to cheek" (org. Frank Sinatra), "True Colours" czy "Time After Time" (Cyndi Lauper).

 

 

Skład zespołu:

Dorota Bułakowska – śpiew

Artur Grudziński – instrumenty klawiszowe

Tomasz Urban – skrzypce

Andrzej Błażejczyk – instrumenty perkusyjne

 

Krótkie informacje o muzykach:

Artur Grudziński - pianista, kompozytor, aranżer, dyrygent i pedagog. Niejednokrotnie współpracował m.in. z Ewą Bem, Marylą Rodowicz, Kayah, Kubą Badachem, Wiktorem Zborowskim, Krzysztofem Kolbergerem, czy Adamem Hanuszkiewiczem. Współrealizował programy telewizyjne, m.in. „Śpiewające fortepiany, „Tak to leciało”, czy „Teleranek”.

 

Tomasz Urban - skrzypek i kompozytor. Koncertował nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie z zespołami grającymi folk, country i muzykę etniczną. Obecnie współpracuje z zespołami: celtyckim „JRM” oraz countrowym „Medley Band”, a także z Tomaszem Szwedem, Lonstarem, Pawłem Bączkowskim oraz Maciejem Maleńczukiem w projekcie „Psychocountry”, którego jest stałym uczestnikiem.

 

Andrzej Błażejczyk – perkusista. Koncertuje z żoną wokalistką Danutą Błażejczyk w kraju i za granicą. Bierze udział w najróżniejszych projektach muzycznych, przede wszystkim jazzowych.

 

Dorota Bułakowska - absolwentka szkoły muzycznej II stopnia w klasie fortepianu, fletu poprzecznego i wokalu. Od najmłodszych lat związana z muzyką, która jest jej największą pasją. Przez wiele lat związana toruńskim chórem Astrolabium. Była wokalistką zespołu bluesowego TORTILLA. Ponadto realizuje też własne muzyczne projekty. Przez cały czas szlifuje  warsztat wokalny uczestnicząc w licznych warsztatach muzycznych.

 

Informacja oraz rezerwacje biletów

tel. 512 450 077

tel. 600 420 023

 

SERDECZNIE ZAPRASZAM!!!

    [treść archiwalna]

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.