Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

Inwestycyjna machina z unijnym przyspieszeniem
2018.03.28
Inwestycyjna machina z unijnym przyspieszeniem

Po uruchomieniu przez Urząd Marszałkowski funduszy unijnych ruszyły z kopyta przygotowywane przez powiat projekty. Zintegrowane Inwestycje Terytorialne umożliwią m.in. wymianę systemu ogrzewania w Domu Pomocy Społecznej w Browinie, budowę kolejnych tras rowerowych oraz modernizację powiatowych szkół.

Seniorzy - na start!
2018.03.27
Seniorzy - na start!

20 marca 2018 r. w Starostwie Powiatowym w Toruniu odbyło się pierwsze, robocze spotkanie władz powiatu toruńskiego z przedstawicielami seniorów. Celem było wypracowanie tematyki jaką powinna zająć się przyszła Powiatowa Rada Senioralna.

Skarby Powiatu Toruńskiego
2018.03.26
Skarby Powiatu Toruńskiego

Starostwo Powiatowe w Toruniu zaprasza dzieci i młodzież szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych z terenu powiatu do udziału w powiatowym konkursie o zabytkach i historii Powiatu Toruńskiego – Skarby Powiatu Toruńskiego 2018.

Co wiecie o powiecie?
2018.03.26
Co wiecie o powiecie?

W I etapie szkolnego Konkursu Wiedzy o Powiecie Toruńskim, którego organizatorem jest Starostwo Powiatowe w Toruniu, wzięło udział 18 szkół z 9 gmin powiatu czyli ponad 200 uczniów!

Ruszają prace na powiatowych drogach
2018.03.26
Ruszają prace na powiatowych drogach

Już wkrótce na powiatowych drogach pojawi się ciężki sprzęt i robotnicy, dzięki którym przybędzie kilometrów tras, po których podróżuje się komfortowo i bezpiecznie.

Minister w Gronowie
2018.03.19
Minister w Gronowie

16 marca 2018 r., w drodze na Toruńskie Forum Zawodowców, minister edukacji Anna Zalewska odwiedziła Zespół Szkół, CKU w Gronowie.

Uwaga! Lek wycofany z obrotu!
2018.03.15
Uwaga! Lek wycofany z obrotu!

Główny Inspektor Sanitarny wycofuje z obrotu lek Zinbryta (roztwór do wstrzykiwań) 15o mg, produkowany przez Biogen Idec Limited, Wielka Brytania.

EU-geniusz wystartował
2018.03.09
EU-geniusz wystartował

9 marca 2018 r. w Starostwie Powiatowym w Toruniu odbyło się uroczyste podpisanie umów dwustronnych z Partnerami Projektu „EU-geniusz w naukowym labiryncie”.

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.