Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

Obchody 100. rocznicy powrotu do Wolnej Polski w Złotorii

W najbliższą sobotę, 18 stycznia w Złotorii odbędą się uroczystości nawiązujące do obchodów 100. rocznicy powrotu do Wolnej Polski. W programie przewidziano uroczystą mszę św. w intencji Ojczyzny o godzinie 16:00, następnie odsłonięta zostanie pamiątkowa tablica a przybyli goście będą mogli złożyć kwiaty. Od godziny 17:30 w Szkole Podstawowej w Złotorii rozpocznie się w program patriotyczny, na który składa się wykład dr hab. Macieja Krotofila pt. Opowiedz nam historio, występ Michała Hajduczenia z zespołem Slavic Voices, uczniowie szkoły zaprezentują program artystyczny a na koniec zaśpiewa zespół wokalny Polskie Kwiaty. Uroczystościom towarzyszyć będzie wystawa pt. Złotoria - 100 lat - Niepodległa. Wydarzenie honorowym patronatem objął Starosta Toruński Marek Olszewski.

drukuj (Obchody 100. rocznicy powrotu do Wolnej Polski w Złotorii)

  • Plakat 100-lecie Złotoria

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.