Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

Rusza 11. Powiatowy Konkurs Plastyczny z cyklu „Mieszkam w ciekawym miejscu”

Jak co roku jesienią zapraszamy dzieci i młodzież powiatu toruńskiego do udziału w Powiatowym Konkursie Plastycznym z cyklu „Mieszkam w ciekawym miejscu”. Proponując temat każdego roku staramy się zachęcić do spojrzenia na nasz powiat z innej strony i za każdym razem dzieci udowadniają, że powiat toruński jest interesujący! :)

Tegoroczny motyw przewodni „Mój powiat widzę tak…” daje duże pole do popisu i możliwość uruchomienia wyobraźni. Chcemy, aby na przygotowanych przez nas kartkach (dostarczymy je do szkół) z konturem mapy powiatu młodzi plastycy spróbowali wyrazić jak widzą miejsce, w którym mieszkają, chodzą do szkoły, bawią się, odpoczywają i dorastają – z czym im się kojarzy cały powiat lub jakieś konkretne miejsce na mapie.

Jak co roku możemy liczyć na nasze niezawodne Jury. Profesorowie z Wydziału Sztuk Pięknych UMK w Toruniu wyłonią zwycięskie prace w trzech przedziałach wiekowych: dla uczniów klas 0-III, IV-VI oraz VII-VIII szkół podstawowych. Zwycięskie i wyróżnione prace zostaną wyeksponowane na wystawie pokonkursowej. Nagrody otrzymają zarówno zwycięzcy, jak i najbardziej aktywne placówki oraz opiekunowie. Konkurs rozpoczyna się 7 października 2019 r. Na prace, nadesłane pocztą lub dostarczone bezpośrednio do Starostwa Powiatowego, czekamy do 8 listopada 2019 r.

Koniecznie zapoznajcie się z Regulaminem Konkursu. Znajdziecie tam wszystkie niezbędne wskazówki. Pamiętajcie też, że szkoła musi zgłosić chęć udziału w Konkursie.

Jesteśmy niezmiernie ciekawi Waszych spostrzeżeń, wyobrażeń i skojarzeń… Atrakcyjne nagrody czekają!
Zaznaczamy, iż zaproszenia do udziału w Konkursie wysyłamy wyłącznie za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Szczegółowych informacji udziela p. Agnieszka Niwińska (rzecznik@powiattorunski.pl, 56/662 88 52). Możecie się z nami kontaktować również za pośrednictwem powiatowego FB https://www.facebook.com/PowiatTorunski/

drukuj (Rusza 11. Powiatowy Konkurs Plastyczny z cyklu „Mieszkam w ciekawym miejscu”)

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.