Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • DSC_2371

Wigilijne spotkania samorządowców

Końcówka grudnia obfituje w spotkania, które są okazją do podsumowań całorocznej pracy, snucia planów na przyszłość i złożenia życzeń. 20 grudnia 2018 r. samorządowcy z Torunia i powiatu toruńskiego spotkali się w Ratuszu Staromiejskim w Toruniu w przedświątecznym nastroju, by podzielić się opłatkiem i podziękować za całoroczną współpracę.

Salę Mieszczańską Ratusza wypełnili przedstawiciele Urzędu Miasta Torunia, Starostwa Powiatowego w Toruniu oraz miejskich i powiatowych jednostek samorządowych i spółek komunalnych, a także służb mundurowych. W świąteczną atmosferę wprowadził zgromadzonych krótki koncert kolęd i piosenek świątecznych w wykonaniu toruńskiej Małej Rewii. Gospodarz spotkania, prezydent Torunia Michał Zaleski złożył wszystkim życzenia, do których przyłączyli się także starosta toruński Marek Olszewski oraz przewodniczący Rady Powiatu Toruńskiego Paweł Polikowski.

Niespodzianką dla gości spotkania była możliwość wysłuchania wyjątkowego wykonania kolędy, którą w tym roku nagrali wspólnie w sali koncertowej na Jordankach toruńscy radni i kierownictwo Urzędu Miasta Torunia. Po życzeniach i podziękowaniach za cały rok wspólnej pracy samorządowcy przełamali się opłatkiem.

Fot. Małgorzata Litwin

drukuj (Wigilijne spotkania samorządowców)

Galeria zdjęć

  • Kolędy w wykonaniu Małej Rewii
  • Spotkanie zgromadziło samorządowców z Torunia i powiatu...
  • Życzenia składał starosta toruński Marek Olszewski
  • Życzenai od przewodniczącego Rady Powiatu Pawła...
  • Samorządowcy dziękowali za całoroczną współpracę i...

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.