Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • ranking powiatów 2017
    ranking powiatów 2017

Ranking ZPP - powrót na 1. miejsce w województwie!

Powiat toruński od lat plasuje się w krajowej czołówce dorocznego Rankingu prowadzonego przez Związek Powiatów Polskich. Właśnie podsumowano wyniki uzyskane w roku 2017 - powiat toruński znów jest pierwszy w województwie i zajął znakomite 7. miejsce w Polsce!!!

Konkurencja ta jest jedyna w swoim rodzaju. Ranking jest bowiem aktualizowany na bieżąco przez ekspertów w trybie on-line i trwa na okrągło - przez cały rok. Aby odnieść sukces nie wystarczy być dobrym w jednej dziedzinie. Eksperci oceniają osiągnięcia samorządów w wielu różnych obszarach podzielonych na 10 kategorii: od inwestycji i jakości obsługi mieszkańców po działania proekologiczne i promocyjne.

Każdego roku w grudniu dokonujemy bilansu minionych 12 miesięcy i wysyłamy do ZPP raporty ze zrealizowanych działań. Eksperci oceniają je i zgodnie z regulaminem przyznają punkty. Tegoroczne podsumowanie potwierdziło, że powiat toruński jest liderem w województwie w kategorii powiatów od 60 do 120 tys. mieszkańców i uplasowało nas wysokim na 7. miejscu w skali ogólnokrajowej.

Więcej informacji o rankingu tutaj.

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.