Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • DPS w Browinie
    [treść archiwalna]

W Browinie będzie ciepło i ekologicznie

Rusza kolejna inwestycja w Domu Pomocy Społecznej w Browinie - przebudowa systemu ogrzewania budynku i przygotowania ciepłej wody. W miejscu starych urządzeń zostaną zainstalowane nowoczesne pompy ciepła wykorzystujące energię geotermalną ziemi, wspomagane przez panele słoneczne i instalację fotowoltaiczną. W połączeniu z termomodernizacją budynków DPS przyniesie to spodziwany efekt - będzie ciepło, taniej i ekologicznie!

Umowa o dofinansowanie została podpisana jeszcze w lipcu 2017 r. Teraz przekazano wykonawcy plac budowy i rozpoczynają się pierwsze prace. Całość będzie kosztowała ponad 2,7 mln zł, z czego ponad 1,2 mln dokłada do zadania Unia Europejska.Inwestycja jest realizowana w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego (Działanie 3.5 Efektywność energetyczna i gospodarka niskoemisyjna w ramach ZIT, Poddziałanie 3.5.1 Efektywność energetyczna w sektorze publicznym i mieszkaniowym i ma na celu zmniejszenie energochłonności infrastruktury oraz poprawa jakości powietrza).

Termin zakończenia projektu - 30.06.2018 r.

    [treść archiwalna]
    • [treść archiwalna]
    [treść archiwalna]

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.