Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • Flota Festiwalu Wisły
    [treść archiwalna]

To była prawdziwa przygoda z Królową Polskich Rzek!

14 i 15 sierpnia 2017 r. zagościliśmy na Bulwarze Filadelfijskim w Toruniu na Festiwalu Wisły. Atrakcji na stoisku powiatowym, zgodnie z zapowiedziami nie zabrakło, podobnie jak i chętnych do zabawy.

Plenerowe gry edukacyjno-zręcznościowe wzbudziły ogromne zainteresowanie. Najmłodsi, aby powędrować „Szlakami historii i przyrody powiatu toruńskiego”, często musieli swoje wyczekać w kolejce, gdyż plenerowa planszówka robiła furorę. Wielką gratką okazał się interaktywny powiatowy rower, na którym można było pokonać część „Wiślanej trasy rowerowej”. Zainteresowaniem cieszyły się także seanse głośnego czytania „Bajki o Wiśle” Wydawnictwa Tibum, przygotowanej z okazji Roku Rzeki Wisły.

Sporo pracy mieli również goszczący na naszym stoisku przedstawiciele Toruńskiego Okręgu Polskiego Związku Wędkarskiego. Przeprowadzali oni darmowe egzaminy na kartę wędkarską, a chętnych, którzy taką kartę pragnęli zdobyć, nie brakowało.

Podczas Festiwalu goście odwiedzający nasze stoisko mogli zweryfikować swoją wiedzę w temacie Wisły. Osoby, które poprawnie odpowiedziały na zadane pytania, wygrywały pełen wspaniałych wrażeń wiślany rejs łodzią Sandomierką.

Jak widać atrakcji na stoisku powiatu toruńskiego, zarówno dla dużych, jak i małych, nie brakowało.

Dziękujemy za wspólna zabawę i zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

    [treść archiwalna]

Galeria zdjęć

    [treść archiwalna]

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.