Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

    [treść archiwalna]

Gala z żużlową niespodzianką

Tylu utalentowanych powiatowych sportowców na raz na stadionie żużlowym w Toruniu jeszcze nie było! Prawie 150 zawodników i 34 trenerów odebrało Wyróżnienia Starosty Toruńskiego za osiągnięcia sportowe w różnych dyscyplinach sportowych.

Tegoroczna gala składała się z dwóch części. W pierwszej wręczono wyróżnienia i zaprezentowano osiągnięcia młodych sportowców oraz ranking szkół biorących udział w zawodach organizowanych przez Powiatowy Szkolny Związek Sportowy.

W drugiej natomiast uczestnicy spotkania zwiedzili Motoarenę - najnowocześniejszy stadion żużlowy na świecie. Było to niezwykłe wydarzenie nie tylko dla młodych sportowców, ale także całych rodzin towarzyszących wyróżnionym w tym wyjątkowym dniu. Dla wielu z nich była to pierwsza wizyta na Motoarenie, a moc atrakcji, jakie przygotowali zawodnicy KS Toruń, na długo pozostanie w ich pamięci. Magia obiektu połączona z możliwością zwiedzenia muzeum toruńskiego żużla oraz miejsc, do których zwykle kibice nie mają dostępu (m.in. park maszyn, sala konferencyjna), ryk silników i zapach gumy, który unosił się podczas pokazu treningowego zaprezentowanego przez najmłodszych adeptów żużla - tego wszystkiego doświadczyli uczestnicy czwartkowego spotkania. Jeżeli dodamy do tego możliwość rozmowy i wspólnego zdjęcia z Adrianem Miedziński - dwukrotnym drużynowym mistrzem świata - oraz możliwość otrzymania pamiątkowego zdjęcia toruńskiej drużyny z autografem Mistrza to możemy mieć pewność, że miłośników żużla toruńskiej drużynie na pewno przybyło! :)

Zaletą wizyty na Motoarenie jest także to, że po raz pierwszy wszyscy laureaci bez problemu zmieścili się na wspólnym zdjęciu! ;)

    [treść archiwalna]

Galeria zdjęć

    [treść archiwalna]

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.