Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

    [treść archiwalna]

Spotkanie z mieszkańcami w sprawie ścieżki rowerowej

We wtorek 11.04.2017 r. o godz.17.00 w świetlicy wiejskiej w Mazowszu odbyło się spotkanie z liczną grupą mieszkańców, związane z planowaną budową drogi dla rowerów Osiek nad Wisłą-Sąsieczno-Zimny Zdrój-Czernikowo-Mazowsze z odgałęzieniem do Obrowa, o długości 24,47 km.

W spotkaniu, oprócz tej najważniejszej grupy, czyli mieszkańców udział wzięli Starosta Toruński Mirosław Graczyk, Wójt Gminy Czernikowo Zdzisław Gawroński, członek Zarządu Powiatu Mirosław Nawrotek oraz przedstawiciele projektanta - firmy Znak Gdańsk. Spotkanie otworzył Starosta, który przedstawił główne założenia projektu. Potem projektant przedstawił główną koncepcję projektową, przebieg drogi rowerowej, aspekty związane ze zjazdami i odwodnieniem.

Oczywiście, było bardzo dużo pytań związanych z projektowaną drogą dla rowerów. Projektant udzielał na każde z nich wyczerpujących odpowiedzi. Wszyscy obecni wyrazili chęć uczestnictwa w tego typu spotkaniach w formie konsultacji społecznych, na co chętnie przystali przedstawiciele powiatu. Tego typu spotkania, prezentujące główne założenia projektowe, staną się więc standardowym etapem przygotowywania inwestycji.

    [treść archiwalna]

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.