Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • Herb Wojewodztwa Kujawsko-Pomorskiego
    [treść archiwalna]

VII Kujawsko-Pomorski Festiwal Gimnazjalnych Projektów Edukacyjnych

Zapraszamy szkoły gimnazjalne do udziału w VII Kujawsko-Pomorskim Festiwalu Gimnazjalnych Projektów Edukacyjnych. W tegorocznej edycji konkursu zachęcamy uczniów do wspólnego budowania strategii rozwoju ich miast i wsi. Prace można nadsyłać do 12 maja. Czekają nagrody finansowe.

W ramach organizowanego przez Urząd Marszałkowski konkursu można nadsyłać prace nawiązujące do edukacji, sportu oraz geografii społeczno-ekonomicznej, które będą próbą określenia głównych, długofalowych celów rozwoju miasta lub wsi oraz kierunków działań, które są konieczne do ich zrealizowania.

Prace pisemne powinny być przygotowane przez zespoły liczące maksymalnie 5 osób, pod opieką jednego lub dwóch nauczycieli. W projektach można wykorzystać różne metody, techniki i narzędzia badawcze, np.: obserwację, analizę dokumentów, ankietę, rozmowę i wywiad itp. Muszą być to prace własne, nigdzie wcześniej niepublikowane i nieprzedstawiane na innych konkursach.

Na zwycięskie zespoły czekają atrakcyjne nagrody: za zajęcie I miejsca do 2,5 tys. złotych, drugiego – do 2 tys. złotych, za trzecie miejsce – do 1,5 tys. złotych. Przewidziano też nagrody dla opiekunów.

Laureatów festiwalu wyłoni kapituła, złożona z przedstawicieli Urzędu Marszałkowskiego, Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy, Centrum Kształcenia Ustawicznego – Ośrodka Doradztwa Metodycznego i Doskonalenia Nauczycieli w Toruniu oraz kujawsko-pomorskich centrów edukacji nauczycieli w Bydgoszczy, Toruniu i Włocławku.

Szczegóły, regulamin oraz załączniki do regulaminu znajdują się na stronie: http://kujawsko-pomorskie.pl/biuro-prasowe-kontakt/informacje-prasowe/30549-czekamy-na-projekty-gimnazjalistow-konkurs.

 

Beata Krzemińska

Rzecznik prasowa Urzędu Marszałkowskiego

 

    [treść archiwalna]

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.