Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • Łatwo Pomagać Koncertowo
    [treść archiwalna]

Łatwo Pomagać Koncertowo!

Łatwo Pomagać to grupa kobiet, które na co dzień zajmują się swoimi rodzinami, pracują, realizują swoje pasje, ale jednocześnie odczuwają ogromną potrzebę pomagania innym. W tym celu zjednoczyły swoje siły i stworzyły w sieci miejsce, w którym spotykają się osoby chcące pomagać i szukające pomocy

Starają się inicjować, organizować i włączać we wszelkiego rodzaju akcje cha­rytatywne na rzecz chorych dzieci i doro­słych walczących o lepsze jutro. Dlacze­go? Bo... Łatwo Pomagać!

Mają za sobą organizację różnych akcji na rzecz dzieci. Aktualnie wolontariuszki z terenu Czernikowa i Obrowa Monika, Wioleta i Ewa od kilku tygodni pracują nad przygotowaniem kolejnej imprezy chary­tatywnej. Tym razem wspierają leczenie i rehabilitację dwójki dzieci z gminy Czer­nikowo - Huberta Borka chorującego na ostrą białaczkę limfoblastyczną i Nadii No­wak, która zmaga się z nieuleczalną i mało znaną chorobą Niemann-Pick typ C oraz padaczką. Na wszystkich, którzy zdecydują się wziąć udział w imprezie czekać będzie mnóstwo atrakcji!

Będzie dużo dobrej muzyki: zagrają m.in. Zespół Signum, Piotr i Paweł Wen­derlich, Aleksandra Ziętarska, Daniel Świ­durski i Lipnowska Grupa Gosspel. Na wylicytowanie czeka całe mnóstwo płyt z autografami, książek, vouchery do Teatru im. W. Horzycy i Teatru Muzycznego w To­runiu, vouchery na zakupy (m.in. do Skle­pu Emika w Obrowie), na siłownię Strefa Formy w Czernikowie, na ekskluzywne kolacje, zabiegi kosmetyczne, fryzjerskie i odnowy biologicznej, zniżki na kurs prawa jazdy w OSK MOTO JACK, biżuteria. Dzięki m.in. darczyńcom z Konradówki w Truto­wie i z Herbaciarni Zachcianka w Toruniu będzie pyszne jedzonko i mnóstwo słody­czy. Organizatorki zapewniają także kolo­rowy kącik marzeń dla dzieci, a dla mam kącik urody z makijażystkami i kosmetycz­kami z Avon i Milena Beauty-Artist.

Warto zarezerwować sobie sobotę 4 marca 2017 r. od godz. 15:00 i przekonać się, że Łatwo Pomagać!

Ewa Madej – Łatwo Pomagać

    [treść archiwalna]

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.