Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

 • ZUS
  [treść archiwalna]

Oddział ZUS w Toruniu zaprasza na dyżury pracowników, porady ekspertów, szkolenia oraz drzwi otwarte

W marcu Oddział ZUS w Toruniu przygotował dla wszystkich zainteresowanych osób następujące spotkania:

 • 02 marca w godz. 10:00 – 12:00 na dyżur pracownika w siedzibie Urzędu Gminy Lubicz, ul. Toruńska 21. Osoby zgłaszające się na dyżur będą mogły uzyskać informacje na temat przyznawania emerytur, rent z tytułu niezdolności, rent socjalnych oraz rent rodzinnych, ustalania ich wysokości, pozyskiwania niezbędnej dokumentacji niezbędnej do przyznania wskazanych świadczeń,
 • 03 marca w godz. 10:00 – 12:00 na dyżur pracownika w siedzibie Urzędu Gminy Łysomice, ul. Warszawska 8. Osoby zgłaszające się na dyżur będą mogły uzyskać informacje na temat przyznawania emerytur, rent z tytułu niezdolności, rent socjalnych oraz rent rodzinnych, ustalania ich wysokości, pozyskiwania niezbędnej dokumentacji niezbędnej do przyznania wskazanych świadczeń.
 • 07 marca w godz. 10:00-12:00 na dyżur pracownika O/ZUS w Toruniu, który odbędzie się w Urzędzie Miasta Torunia, Wydział Ewidencji i Rejestracji, Wały Gen. Sikorskiego 25, pok 1. (parter). Dyżur skierowany jest przede wszystkim do osób rozpoczynających działalność gospodarczą oraz zainteresowanych PUE.
 • 09 marca w godz. 08:00 -10:00 na dyżur pracownika ZUS w siedzibie Szkoły Podstawowej w Złotorii sala nr 9. Osoby zgłaszające się na dyżur będą mogły uzyskać informacje na temat przyznawania emerytur , rent z tytułu niezdolności, rent socjalnych oraz rent rodzinnych, ustalania ich wysokości, pozyskiwania niezbędnej dokumentacji niezbędnej do przyznania wskazanych świadczeń.
 • 10 marca w godz. 10:00 – 12:00 na dyżur pracownika ZUS w CP Caritas, ul. Wyszyńskiego 7/9. Osoby zgłaszające się na dyżur będą mogły uzyskać informacje na temat przyznawania emerytur, rent z tytułu niezdolności, rent socjalnych oraz rent rodzinnych, ustalania ich wysokości, pozyskiwania niezbędnej dokumentacji niezbędnej do przyznania wskazanych świadczeń.
 • 15 marca w godz. 09:00 – 11:00 na dyżur telefoniczny ekspertów ZUS w zakresie: przyznawania świadczeń emerytalno-rentowych, podlegania ubezpieczeniom społecznym, przyznawania zasiłków chorobowych, opiekuńczych, macierzyńskich, pogrzebowych oraz przyznawania świadczenia rehabilitacyjnego. Dyżur odbędzie się pod nr. tel. 56 610 93 20.
 • 17 marca od godz. 10:00 na szkolenie - zasady wypełniania i korygowania dokumentów ubezpieczeniowych oraz zasady wypełniania dokumentów płatniczych. Szkolenie odbędzie się w siedzibie toruńskiego Oddziału ZUS, ul Mickiewicza 33/39, sala 411.
 • 21 marca w godz. 10:00-12:00 na dyżur pracownika ZUS w siedzibie I Urzędu Skarbowego. Dyżur skierowany jest przede wszystkim do osób rozpoczynających działalność gospodarczą oraz zainteresowanych Platformą Usług Elektronicznych. Dyżur odbędzie się w siedzibie I Urzędu Skarbowego, Szosa Chełmińska 34/36.
 • 21 marca od godz. 10:00 na szkolenie - zasady rozkładania na raty należności z tytułu składek. Szkolenie odbędzie się w siedzibie Oddziału ZUS w Toruniu, ul. Mickiewicza 33/39, sala 411.
 • 22 marca w godz. 10:00 -12:00 na dyżur pracownika Oddziału ZUS w Toruniu, który odbędzie się Stowarzyszenia ds. Osób Niepełnosprawnych w Toruniu, Szosa Bydgoska 1, tel. (56) 622-10-12. Osoby zgłaszające się na dyżur będą mogły uzyskać informacje na temat przyznawania emerytur , rent z tytułu niezdolności, rent socjalnych oraz rent rodzinnych, ustalania ich wysokości, pozyskiwania niezbędnej dokumentacji niezbędnej do przyznania wskazanych świadczeń.
 •  23 marca w godz. 10:00 -12:00 na dyżur osobisty pracowników Oddziału ZUS w Toruniu w siedzibie kancelarii Parafii św. Michała Archanioła i bł. ks. Bronisława Markiewicza ul. Rybaki 59 Toruń. Osoby zgłaszające się na dyżur będą mogły uzyskać informacje na temat przyznawania emerytur, rent z tytułu niezdolności, rent socjalnych oraz rent rodzinnych, ustalania ich wysokości, pozyskiwania niezbędnej dokumentacji niezbędnej do przyznania wskazanych świadczeń.
 • 23 marca na szkolenie - nowe funkcjonalności Programu Płatnik. Szkolenie odbędzie się o godz. 10:00, w siedzibie toruńskiego Oddziału ZUS, ul Mickiewicza 33/39, sala 411, na szkolenie obowiązują zapisy w sekretariacie Oddziału tel. 56 610 93 12.
 • 24 marca na szkolenie – własna firma-krok po kroku. Podczas szkolenia zostanie omówiona tematyka dot. obowiązków osób planujących rozpoczęcie pozarolniczej działalności gospodarczej. Szkolenie odbędzie się o godz. 10:00, w siedzibie toruńskiego Oddziału ZUS, ul Mickiewicza 33/39, sala 411.
 • 24 marca na szkolenie – Platforma Usług Elektronicznych jako wygodne i bezpłatne narzędzie kontaktu z ZUS. Szkolenie odbędzie się o godz. 12:00, w siedzibie toruńskiego Oddziału ZUS, ul Mickiewicza 33/39, sala 411, na szkolenie obowiązują zapisy w sekretariacie Oddziału tel. 56 610 93 12.
  Dzięki Platformie Usług Elektronicznych, wygodnej formie kontaktu z ZUS można zrealizować większość spraw związanych z ubezpieczeniami społecznymi bez wychodzenia z domu - przez Internet. W ten sposób nie tylko można uzyskać informacje o ubezpieczeniach, świadczeniach i płatnościach czy sprawdzicie wszelkie swoje dane zamieszczone na koncie w ZUS, ale także można złożyć i odbierać niezbędne dokumenty oraz rozliczycie składki (ePłatnik).
 •  29 marca na Drzwi Otwarte – Platforma Usług Elektronicznych jako wygodne i bezpłatne narzędzie kontaktu z ZUS. Drzwi otwarte odbędą się w godz. 10: 00-12:00, w siedzibie toruńskiego Oddziału ZUS, ul Mickiewicza 33/39, sala 411.

 

Bożena Maria Wankiewicz

O/ZUS w Toruniu

  [treść archiwalna]

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.