Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

    [treść archiwalna]

Baśkarze zaczęli ligę

W sobotę 17.09.2016 r. w sali Chełmżyńskiego Ośrodka Kultury rozegrany został I turniej nowego sezonu „Chełmżyńskiej Ligi Baśki”, w którym uczestniczyło 39 graczy z Chełmży, Grzywny, Mirakowa, Brzozówki, Torunia i Kończewic. W sumie rozegranych zostanie 10 turniejów, które zakończą się finałem w czerwcu 2017 r. Inauguracja ligi rozpoczęła się hymnem klubu AS PIK z Chełmży, po czym przystąpiono do rozgrywek w kategorii indywidualnej, 4 rundy po 40 rozdań. Pierwszym laureatem Chełmżyńskiej Ligi Baśki został Włodzimierz Kielak z Chełmży, uzyskując 16 punktów. Na II miejscu uplasował się Benedykt Olejniczak (16 punktów), a III miejsce zajął Henryk Zatorski (16 punktów), obaj z klubu AS PIK.

O zwycięstwie decydowały małe punkty. Kolejny turniej zaplanowano na 15.10.2016 r., na który zapraszamy do Chełmży, wszystkich chętnych graczy.

Henryk Zatorski

    [treść archiwalna]

Galeria zdjęć

    [treść archiwalna]

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.