Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • P1020908
    P1020908
    [treść archiwalna]

XVI edycja Konkursu "PIĘKNA ZAGRODA 2016"

Celem konkursu jest uczynienie polskiej wsi piękną, zadbaną i uporządkowaną, z funkcjonalną, ładną architekturą, gdzie praca staje się łatwiejsza, a życie i odpoczynek przyjemne i zdrowe.

W swoich założeniach, konkurs jest zachętą do dbania o poprawę estetyki zabudowy oraz warunków higieniczno-sanitarnych gospodarstw. Ogród stanowi integralną część gospodarstwa, stąd też jednym z kryteriów oceny będzie stan tego gospodarstwa (estetyka, wykorzystanie elementów proekologicznych itp.).

Nowością wprowadzoną w bieżącej edycji konkursu: ,,Piękna zagroda” oprócz nagród Starosty Toruńskiego będzie dodatkowy ranking uczestników konkursu zakwalifikowanych do etapu powiatowego - głosowanie SMS. Rozpocznie się ono 19 sierpnia ogłoszeniem na stronie www.pozatorun.pl. Tam też znajdzie się galeria nominowanych działek  oraz szczegóły głosowania. Informacje dotyczące głosowania będą ukazywały się także w wydaniach papierowych gazety „Poza Toruń”. W przypadku głosowania  SMS-owego wygrywają działki  z największą liczbą oddanych głosów na działkę siedliskową- gospodarstwo rolne i ogródek przydomowy.

Poniżej zamieszczamy szczegółowy regulamin konkursu.

    [treść archiwalna]

Regulamin konkursu

    [treść archiwalna]

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.