Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • [treść archiwalna]
  [treść archiwalna]

Toruński Oddział ZUS informuje!

Toruński Oddział  ZUS w sierpniu zaprasza na konsultacje, tematyczne drzwi otwarte oraz dyżury pracowników.

 1. W dniu 2 sierpnia w godz. 10:00-12:00 na dyżur pracownika O/ZUS w Toruniu, który odbędzie się Urzędu Miasta Torunia, Wydział Ewidencji i Rejestracji, Wały Gen. Sikorskiego 25, pok 1. (parter).
 2. W dniu 3 sierpnia w godz. 10:00 -12:00 na dyżur pracownika Oddziału ZUS w Toruniu, który odbędzie się Stowarzyszenia ds. Osób Niepełnosprawnych w Toruniu, Szosa Bydgoska 1, tel. (56) 622-10-12.
 3. W dniu 19 sierpnia na drzwi otwarte na temat emerytury powszechnej. Podczas drzwi  otwartych będzie  można m.in. uzyskać szczegółowe informacje w zakresie sposobu obliczania przedmiotowej emerytury, sposobu dokumentowania przepracowanych lat.

Drzwi otwarte odbędą się w siedzibie toruńskiego Oddziału ZUS, ul Mickiewicza 33/39, pok. 18, godz. 10:00-12:00.

 1. W dniu 24 sierpnia na indywidualne konsultacje, podczas których zainteresowane osoby będą mogły zasięgnąć informacji  na temat kalkulatora emerytalnego – narzędzia dostępnego na Platformie Usług Elektronicznych. Konsultacje odbędą się w siedzibie toruńskiego Oddziału ZUS, ul Mickiewicza 33/39, wyznaczone stanowisko na Sali Obsługi Klienta, godz. 10:00-12:00
 2. W dniu 24 sierpnia na drzwi otwarte – prawo do świadczeń z tytułu choroby. Osoby zainteresowane będą mogły uzyskać m.in.  informację na temat nabywania uprawnień do świadczeń,  okresu, przez który świadczenie przysługuje oraz dokumentowanie prawa do świadczeń. Drzwi otwarte odbędą się w siedzibie toruńskiego Oddziału ZUS, ul Mickiewicza 33/39, sala 411, godz. 10:00-12:00.
 3. W dniu 31 sierpnia  na drzwi otwarte – „Poznaj swoje konto w ZUS”. Osoby zainteresowane będą mogły uzyskać m.in. informację na temat wysokości środków zgromadzonych na II filarze. Osoby te będą także mogły uzyskać elektroniczny dostęp do swoich danych zgromadzonych w ZUS poprzez rejestrację na Platformie Usług Elektronicznych. Drzwi otwarte odbędą się w siedzibie toruńskiego Oddziału ZUS, ul Mickiewicza 33/39, sala 411, godz. 10:00-12:00.

 

Bożena Maria Wankiewicz

O/ZUS w Toruniu

  [treść archiwalna]

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.