Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

Ranking Powiatów ZPP - trofeum przyjechało do Starostwa!

W Polsce jest 380 powiatów - 306 z nich tworzy wspólnie Związek Powiatów Polskich. Właśnie zakończyło się XX Zgromadzenie Ogólne tej organizacji. Jednym z punktów programu było podsumowanie dorocznego Rankingu Powiatów Polskich za 2015 rok. Powiat toruński zajął w tej rywalizacji VI miejsce w skali kraju! Starosta Toruński odebrał dyplom i puchar.

W województwie kujawsko-pomorskim od lat ścisłą czołówkę, rywalizującą o miano najlepszego w kategorii powiatów od 60 do 120 tys. mieszkańców, stanowią powiaty: toruński, świecki i żniński. Punkty zbiera się w aż 91 kategoriach! Walka w każdej z nich jest niezwykle wyrównana, jednak by stanąć na podium należy w pewnych kwestiach wybiegać ponad przeciętną. Rok 2015 zakończył się dla powiatu toruńskiego wielkim sukcesem. Wróciliśmy na miejsce lidera w województwie kujawsko-pomorskim i awansowaliśmy na VI pozycję w kraju!

    [treść archiwalna]
  • Ranking ZPP
  • Ranking ZPP
    [treść archiwalna]

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.