Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

Zespół „Browinki” na XII Festiwalu Twórczości Ludowej im. Edwarda Nowaka

W środę 25 maja 2016 r. na zaproszenie Zespołu Szkół Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcącego w Dobrzejewicach, mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Browinie pod opieką terapeutów uczestniczyli w XII Festiwalu Twórczości Ludowej im. Edwarda Nowaka. Zespół „Browinki” zaprezentował trzy piosenki pt. „Amigo”, „Stara miłość nie rdzewieje” i „Teraz jesteś tylko moja”. Za piękne wykonanie zespół otrzymał nagrodę i statuetkę w postaci zrobionego z drewna ptaka oraz dyplomy uznania.

W programie zaplanowano również: złożenie kwiatów na pomniku śp. Edwarda Nowaka, prezentacje zespołów muzycznych, zespołów tanecznych, pieśni ludowe w wykonaniu zespołów muzycznych, występy dzieci i młodzieży, wystawę prac twórców rękodzieła artystycznego i miłośników kultury ludowej, degustację swojskich potraw, nagrodzenie uczestników oraz wiele innych atrakcji.

Podopieczni DPS w Browinie także przygotowali i zaprezentowali wystawę własnych prac rękodzielniczych, które wszystkim bardzo się podobały i cieszyły się dużym zainteresowaniem.

    [treść archiwalna]
  • Zespół „Browinki” na XII Festiwalu Twórczości Ludowej im...
  • Zespół „Browinki” na XII Festiwalu Twórczości Ludowej im...
  • Zespół „Browinki” na XII Festiwalu Twórczości Ludowej im...
    [treść archiwalna]

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.