Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

 • pomorska fundacja rozwoju kultury i sztuki
  [treść archiwalna]

Szkoła Letnia Liderów Międzynarodowych 2016

Rusza III edycja Szkoły Letniej. Zajęcia odbędą się w dniach 11-15 lipca 2016 r. w Centrum Konferencyjnym „Daglezja” w Przysieku k/Torunia. Szkoła Letnia Liderów Międzynarodowych to inicjatywa skierowana do młodych osób, które mają potencjał do odgrywania roli lidera w swoim środowisku. Szkoła ma na celu pokazanie, że współpraca międzynarodowa daje duże możliwości rozwoju zarówno osobistego, jak zawodowego czy lokalnego. Chce zachęcić uczestników do tego, aby stali się inicjatorami i liderami przedsięwzięć międzynarodowych realizowanych w ich gminie, na uczelni, w firmie czy w organizacji.

O uczestnictwo w Szkole Letniej starać się mogą osoby w wieku 18-26 lat, zamieszkujące na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Udział jest bezpłatny, organizatorzy zapewniają noclegi i pełne wyżywienie. Uczestnicy ponoszą jedynie koszty dojazdu. Zgłoszenia przyjmowane są do 23 czerwca br. za pośrednictwem elektronicznego formularza zgłoszeniowego (tutaj). Przed wypełnieniem formularza należy zapoznać się z Regulaminem Szkoły Letniej (tutaj).

Zajęcia będą miały formę spotkań, warsztatów i wizyt studyjnych, w trakcie których zostaną podjęte takie zagadnienia, jak:

 • cechy skutecznego lidera,
 • współpraca międzynarodowa w biznesie,
 • metoda projektu i jej zastosowania,
 • praca i kariera w instytucjach międzynarodowych,
 • liderzy w III sektorze,
 • źródła finansowania współpracy międzynarodowej,
 • aktualna sytuacja międzynarodowa.

Odpowiedzi na pytania dotyczące organizacji i programu III edycji Szkoły Letniej udziela koordynator, Witold Jankowiak (tel. 607-191-484; e-mail: witold.jankowiak@fundacja-torun.pl).

  [treść archiwalna]

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.