Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • zus logo
    [treść archiwalna]

Wniosek 500+ będzie także dostępny na stronie www.zus.pl

Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Toruniu uprzejmie informuje, że od 1 kwietnia 2016 r. osoby posiadające profil PUE będą miały możliwość wypełnienia i wysłania wniosku 500+ elektronicznie poprzez PUE. Wniosek zostanie przekazany do właściwego organu jakim w rozumieniu ustawy jest wójt, burmistrz lub prezydent miasta właściwego ze względu na adres zamieszkania wnioskodawcy.

Wniosek 500+ będzie także dostępny na stronie www.zus.pl w wersji „do wypełnienia i wydruku”. Wypełniony i wydrukowany bezpośrednio ze strony ZUS formularz należy następnie złożyć we właściwym urzędzie.

W połowie kwietnia 2016 r. zostanie również uruchomiona możliwość zalogowania się do PUE za pomocą mechanizmów bankowych. Osoba korzystająca z serwisu bankowości elektronicznej, będzie mogła klikając w odpowiednią ikonę na stronie banku:

- założyć konto na PUE;

- zalogować się na profilu PUE (jeśli go posiada).

Z tej funkcjonalności będzie można skorzystać klikając polecenie „loguj przez bank” i wybierając właściwy bank z listy rozwijalnej.

Bożena Maria Wankiewicz
Rzecznik Prasowy
O/ZUS w Toruniu

    [treść archiwalna]

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.