Treść strony

• 14729135_1123912741029376_992887744621179701_n
    [treść archiwalna]

II turniej Chełmżyńskiej Ligi Baśki

W dniu 15.10.2016r. w sali Chełmżyńskiego Ośrodka Kultury rozegrany został II turniej „Chełmżyńskiej Ligi Baśki”, w którym uczestniczyło 34 graczy z Chełmży, Torunia, Grzywny, Kończewic, Kamionek, Gronowa i Mirakowa. Zawody rozgrywano w kategorii indywidualnej, 4 rundy po 40 rozdań. Zwycięzcą turnieju został Roman Tietz z klubu AS PIK, uzyskując 16 punktów. Na II miejscu uplasował się  Władysław Szczygielski (Chełmża) – 16 punktów, a III miejsce zajął Grzegorz Strzałkowski (AS PIK) - 15 punktów. Na czele tabeli, po dwóch turniejach, jest Grzegorz Strzałkowski - 28 punktów, przed Romanem Tietzem – 27 punktów i Henrykiem Zatorskim – 26 punktów. Wszyscy reprezentują klub AS PIK z Chełmży.

Kolejny turniej zaplanowano w dniu 12.11.2016r., na który zapraszamy do Chełmży, wszystkich  chętnych graczy.