Treść strony

• VI turniej „Chełmżyńskiej Ligi Baśki” rozegrany
    [treść archiwalna]

VI turniej „Chełmżyńskiej Ligi Baśki” rozegrany

20.02.2016 r. w sali Chełmżyńskiego Ośrodka Kultury rozegrany został VI turniej „Chełmżyńskiej Ligi Baśki”, w którym uczestniczyło 32 graczy z Chełmży, Grzywny, Mirakowa, Torunia i Kończewic. Zawody rozgrywano w kategorii indywidualnej, 4 rundy po 40 rozdań. Zwycięzcą turnieju został Franciszek Zatorski (As Pik), uzyskując 16 punktów. Na II miejscu uplasował się Grzegorz Strzałkowski (As Pik) – 14 punktów, a III miejsce zajął Lech Orłowski (As Pik), również z dorobkiem 14 punktów. Na czele tabeli, po sześciu turniejach jest Lech Orłowski (As Pik) z dorobkiem 67 punktów. II miejsce zajmuje Florian Kadukowski (As Pik) – 66,5 punktów, a na III miejscu uplasował się Zbigniew Kuciak (As Pik) – 66 punktów. Kolejny turniej zaplanowano w dniu 12.03.2016 r., na który zapraszamy do Chełmży, wszystkich chętnych graczy.