Powiat Toruński

Menu dodatkowe

Treść strony

  • 2024-01-20-zespol-harmonia (3)

Medal dla Zespołu Harmonia

Obchodzący 10-lecie istnienia Zespół Harmonia otrzymał Medal Honorowy za Zasługi dla Powiatu Toruńskiego. Jubileuszowe spotkanie zorganizowano 20 stycznia 2024 roku w Domu Kultury w Górsku. Medal na ręce prowadzącej zespół przekazali Starosta Toruński Marek Olszewski i Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Łukasz Kowalski.

Zespół Harmonia powstał w styczniu 2014 roku. I od tamtej pory występuje z piosenkami ludowymi, patriotycznymi i okolicznościowymi na terenie gminy Zławieś Wielka, powiatu toruńskiego i województwa kujawsko-pomorskiego.

Na wniosek członka Zarządu Powiatu Janusza Kononiuka zespół uhonorowano najwyższym powiatowym odznaczeniem.

W jubileuszu wzięli udział przedstawiciele władz Powiatu: starosta Marek Olszewski, wiceprzewodniczący Łukasz Kowalski, członek Zarządu Janusz Kononiuk oraz radni Danuta Kwiatkowska i Piotr Skiba. Jubilatom najlepsze życzenia przekazali także przedstawiciele zespołów śpiewaczych działających na ziemi toruńskiej m.in. Zespołu Melodia i Kapeli Łubianioki.

fot. Aleksandra Finc, Magdalena Karpińska

drukuj (Medal dla Zespołu Harmonia)

  • autor: Adrian Aleksandrowicz

Galeria zdjęć

  • 2024-01-20-zespol-harmonia (2)
  • 2024-01-20-zespol-harmonia (3)
  • 2024-01-20-zespol-harmonia (4)
  • 2024-01-20-zespol-harmonia (5)
  • 2024-01-20-zespol-harmonia (1)

« wstecz

Ministerstwo Cyfryzacji Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób z niepełnosprawnościami współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Rozmiar czcionki

Wersja strony o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.